Ordesa Laboratuvarları 75 yılı aşkın deneyimi ile bebek beslenmesinde uzmandır.

Tamarite de Litera’da (Huesca) kurulduğundan beri Ordesa, araştırma ve inovasyonu temel alan sürekli iyileştirme politikası izlemektedir.

Ordesa sadece çocuklar için değil, genel olarak topluma katma değerli yüksek kaliteli ürünler ve yaşamlarının her aşamasını kapsayan ve beslenmeleri, sağlıkları ve refah düzeyleri için ilgili markalar sunmayı hedeflemektedir.

Ordesa Laboratuvarları tahıllı hidrolize bebek formülü, sindirim sistemi sorunlarına yönelik özel beslenme ürünleri, ilk glutensiz tahıllı bebek mamaları ve özel formüller gibi ürünleri İspanya Pazarı’na getirmekte öncü olmuştur.

Ordesa, kendi sektöründe sağlık profesyonelleri, tüketiciler, çalışanlar, müşteriler ve tedarikçiler için ulusal ve uluslararası bir ölçüt olmayı hedeflemektedir.

Bir aile şirketi olarak uluslararası pazarda aldığı yol ve araştırma, geliştirme ve inovasyona bağlılığı, ürünleri ve hizmetlerinin kalitesine verdiği önem ile her geçen gün gelişen yapı taşlarına bir yenisini eklemektedir.

Ordesa Laboratuvarları ve 75 yılı aşkın geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için: https://www.ordesalab.com/es-en/laboratorios-ordesa/history  

Sitemizin bu bölümü sağlık profesyonelleri içindir. Sağlık profesyoneli misiniz?
This site is registered on wpml.org as a development site.