Montero, geleceğin büyükleri bugünün küçükleri olan çocuklardan ilham alarak başlattığı sosyal sorumluluk projesi ile kız çocuklarının eğitimini destekleyerek geleceğe daha güçlü, daha özgüvenli adımlar atmalarını sağlamayı ve sürdürülebilir bir toplumsal fayda yaratmayı hedefliyor.
Bir Kız Çocuğu Okusun Projesi

Montero Gıda ‘’Bir Kız Çocuğu Okusun’’ projesiyle;

2020 yılından itibaren her yıl TOÇEV aracılığı ile okumaya gönül vermiş 40 kız çocuğumuzun eğitim masraflarına destek olarak hem kurum içinde hem de faaliyet gösterdiği sektörde örnek olmayı hedeflemektedir.

Ayrıca her yıl daha fazla kız çocuğunun eğitimine destek olmayı hedefleyen proje, Montero ailesinin tüm bireylerinin katkısı ile büyüyor. Projede, daha fazla kız çocuğunun eğitimine katkıda bulunmak için saha satış ekibimizde %100 ve üzeri satış başarısı gerçekleştiren çalışma arkadaşlarımız adına da bağış yapıyoruz.

Bu yıl ve bundan sonraki yıllarda da projenin büyümesi ve desteklerimizin artması için çalışıyoruz. Çünkü Montero olarak biz inanıyoruz ki ‘’Bir kız çocuğu okursa dünyanın duyduğu hikayeler değişir.’’

Sitemizin bu bölümü sağlık profesyonelleri içindir. Sağlık profesyoneli misiniz?
This site is registered on wpml.org as a development site.